پی ال سی میتسو بیشی

پی ال سی میتسو بیشی

پی ال سی میتسو بیشی

پی ال سی میتسوبیشی

PLC چیست؟

پی ال سی میتسوبیشی PLC مخفف کلمه Programmable Logic Controller است و معنای آن کنترل کننده قابل برنامه ریزی می باشد. که در پله برقی دارای نقش کلیدی ومغز کنترل کننده پله برقی میباشد این وسیله متناسب با نیاز برنامه ریزی می گردد و نقش مغز فرمان دهنده یک سیستم کنترل صنعتی را دارد.

از PLC می توان در انواع دستگاهها و کارخانه ها استفاده کرد و مثلاً برای اتوماسیون خطوط تولید کار خانه ها ، ایجاد فرآیند اتوماتیک و پیچیده در دستگاههای مختلف صنعتی و همچنین طراحی BMS می توان از PLC استفاده نمود.

PLC ها مشخصه‌های فراوانی دارند ولی پرکاربردترین آنها عبارتند از : تعداد ورودی و خروجی دیجیتال و آنالوگ، تعداد تایمر، تعداد شمارنده، تعداد رله های کمکی، حجم حافظه قابل برنامه ریزی ، سرعت اجرای دستورات .

– کارخانه های سازنده PLC برای آن، نرم افزاری تهیه می کنند پس از نصب نرم افزار روی کامپیوتر می توان برنامه دلخواه را نوشت و سپس آن برنامه را از کامپیوتر وارد PLC نمود.

معمولاً PLC ها دارای پورتهای ارتباطی صنعتی هستند که به کمک آن می توانند با سایر دستگاهها ارتباط برقرار کنند که این امر باعث تسریع در امر تبادل اطلاعات می گردد و امکان کنترل دقیق تر را به PLC می دهد.

شرکت فنی مهندسی سهند بالابر آسیا  وارد کننده انواع پی ال سی میتسوبیشی برای پله برقی خدمات برنامه نویسی انواع پی ال سی در محل پروژه ودر کوتاهترین زمان ممکن .

جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید:۷۷۰۶۹۸۴۷-۰۹۱۰۱۴۵۱۸۹۰-۰۹۱۲۵۳۴۶۸۹۳
برنامه نویسی پی ال سی میتسوبیشی
تعمیرات پی ال سی میتسوبیشی
انواع پی ال سی میتسوبیشی
نصب پی ال سی میتسوبیشی
قیمت پی ال سی میتسوبیشی
فروش پی ال سی میتسوبیشی

پست های مرتبط

پاسخ

8 − 4 =